دات نت نیوک
Menu

اخبار

08
چه نوع حمایت برای والدین مجرد در آلمان وجود دارد؟

اگر در آلمان فرزند خود را به تنهایی بزرگ می کنید و ولی دیگر هزینه ای دریافت میکند، که از آن باید کمک هزینه فرزند مشترکتان را پرداخت کند، اما به مسئولیت های خود عمل نمی کند، شما می توانید Unterhaltsvorschuss (پیشبرد حمایت) درخواست پیشبرد حمایت بدهید.

همچنین می توانید حداقل پرداخت حمایت ماهانه را برای فرزند خود دریافت کنید. این کمک هزینه با توجه به حداقل وجود قانونی برای فرزندان تعیین می شود. حمایت فرزند و پرداخت حمایت واقعی از طرف والد دیگر کسر خواهد شد. در حال حاضر، فرزندان بین 0 و 5 سال، 145 یورو در ماه، فرزندان بین 6 تا 11 سال، 194 یورو در ماه دریافت می کنند (که در آن حمایت فرزند برای فرزند اول به مقدار 190 یورو کسر شده است). پیشبرد حمایت حداکثر به مدت شش سال (72 ماه) و نهایاتا تا روز تولد 12 سالگی فرزند، بسته به اینکه کدام مقدم تر است پرداخت خواهد شد.

برای شهروندان غیر اروپایی، همان محدودیت حمایت کودکان اعمال می شود. آنها باید اجازه اقامت یا ویزا داشته باشند؛ برای انواع خاصی از اجازه اقامت ها ممکن است محدودیت های بیشتری اعمال شوند.

شما برای دریافت پیشبرد حمایت در آلمان در خدمات پیشبرد حمایت درخواست می دهید. شما می توانید این دفاتر را در برلین در اداره رفاه جوانان در دفاتر منطقه ای بیابید، و در آنجا می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید.
منبع : مهاجرت و اقامت در آلمان
@IRANandGermany

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.